PAKIET STANDARD

W tym pakiecie zapraszamy dzieci do wspólnych zabaw i gier ruchowych w oparciu o klocki LEGO® Education DUPLO Maszyny Proste. Przyjęcie trwa całe dwie godziny zegarowe i prowadzone jest przez profesjonalną animatorkę. Podczas świetnej zabawy, dzieci biorą udział w wielu zabawach, konkursach i grach używając przy tym klocków . Mają przy tym możliwość wcielenia się w swoje ulubione postaci z bajek  poprzez malowanie twarzy oraz modelowanie balonów. Nie zabraknie również zabawy chustą animacyjną, która jest doskonałą zabawą angażującą wszystkie dzieci. Oprócz tego główną atrakcję stanowić będą klocki, które wykorzystywane będą do wielu zabaw i gier. Dzieci budują tutaj w oparciu o swoją wyobraźnie i według własnego pomysłu.

Zabawy w oparciu o poniższy zestaw klocków LEGO

Maszyny Proste LEGO® Education DUPLO – Wyjątkowa seria klocków zawierającej osie, przekładnie, zębatki, korbki, koła, przeznaczona do nauki, dwukrotnie większa od standardowych klocków przez to także bezpieczna, dająca nieograniczone możliwości konstruowania.

16
6 (Custom)
15 (Custom)

Podstawa pakietu:

Cena: 300 zł
Pakietswobodna zabawa klockami LEGO Education Maszyny Proste DUPLO
Czas: 2 h
Atrakcje: 
Scenariusz zajęć dostosowany do uczestników
Gry i zabawy ruchowe
Malowanie buzi
Modelowanie balonów
Zabawy z chustą animacyjną

 

Orientacyjny przebieg przyjęcia urodzinowego:

  1. Przywitanie gości i zaproszenie do wspólnej zabawy.
  2. Integracja gości, poznawanie swoich imion, gry i zabawy integracyjne.
  3. Zabawy według wybranego scenariusza urodzin
  4. Posumowanie urodzin, rozdanie dyplomów, zabawa na pożegnanie.

SCENARIUSZE PRZYJĘCIA URODZINOWEGO

♦ ukierunkowane zabawy tematyczne z wykorzystaniem klocków LEGO ♦

winter-1944071_640

Bajkowe 

Dzieci będą miały niepowtarzalną okazje wcielić się w ulubioną postać z bajki poprzez nadanie magicznego imienia i umalowaniu twarzy. Ponadto będą brały udział z bajkowych konkursach i starać się odkryć ukryty skarb. Oprócz modelowania balonów czeka na dzieci rozwiązywanie zagadek, rozpoznawanie piosenek z bajek, tak by na końcu zabawy być przygotowanym na udział w wielkim quizie bajkowym.
          + klocki LEGO DUPLO

human-741072_640

Indiańskie

Jak na prawdziwych Indian przystało nadamy sobie niepowtarzalne imiona i wymalujemy własne barwy na twarzach. Zbudujemy także swoje tipi i wymodelujemy balonowe koniki. Nauczymy się prawidłowo wykonać taniec deszczu i odpowiednio skradać aby móc wziąć udział w polowaniu na bizony.
          + klocki LEGO DUPLO

captain-hook-1385541_640

Pirackie

Weźmiemy udział w prawdziwej pirackiej morskiej wyprawie. Przemienimy się w prawdziwych piratów, pomagając sobie przy tym odpowiednimi imieniem i malowaniem buzi. Stworzymy własną balonową szablę i wyruszymy w poszukiwaniu skarbu na bezludną wyspę. By móc wyruszyć na niebezpieczne wody zbudujemy własny statek, wywiesimy flagę i nauczymy się żyć w morskim świecie. Na koniec naszej przygody staniemy do ostatecznej pirackiej próby by móc pasować się na prawdziwego pirata.
          + klocki LEGO DUPLO

map-846083_640

Poszukiwacze Skarbu

Bycie odkrywcą nie jest łatwe. Aby tego dokonać trzeba wykazać się siłą i sprytem. Naszym celem będzie znalezienie ukrytego skarbu, którego odnalezienie jest możliwe tylko i wyłączenie poprzez bezbłędne wykonanie zadań, które staną nam na drodze. Będzie też czas na rozwiązanie szeregu zagadek i łamigłówek.
          + klocki LEGO DUPLO

hawaje

Hawajskie

Będziemy mieli okazję przenieść się na egzotyczne hawajskie wyspy, na których będziemy brać udział w niezapomnianym tańcu LIMBO i stoczymy walkę o mango. Ponad to stworzymy własne hawajskie stroje i umalujemy buzie. Aby mieć pewność, że przenieśliśmy się w odpowiednie miejsce zbudujemy własne palmy.
          + klocki LEGO DUPLO

tree-979264_640

Na Zamku

Udamy się w zaczarowany świat księżniczek i rycerzy, Wspólnie wyruszymy na wielki bal na zamku by doskonale bawić się w królewskim towarzystwie. Rycerze będę tworzyć własne miecze aby móc pokonać strasznego smoka i stanąć do walk rycerzy. Oprócz tworzenia własnych koron, księżniczki będą brały udział w specjalnym zadaniu, które dam nam odpowiedź, która z nich jest prawdziwa. Na koniec zarówno damy i rycerze wezmą udział w pasowaniu, będą musieli przejść próbę mądrości, odwagi/delikatności jak i wykonać poprawnie zadanie.
          + klocki LEGO DUPLO

dinosaurs-1385524_640

Dino urodzinki

Przeniesiemy się w odległe czasy epoki dinozaurów by móc poznać ich świat. Przejdziemy ich śladami w poszukiwaniu miejsc nadających się na zorganizowanie wykopalisk. Dzięki malowaniu twarzy wcielimy się w rolę prawdziwych odkrywców, biorących udział w konkurencjach wymagających dużej odwagi i sprawności. Stworzymy także swoje balonowe dinozaury i odtworzymy duży wybuch wulkanu.
          + klocki LEGO DUPLO