ROBOTYKA W LOKALU


Robotyka to propozycja cotygodniowych zajęć dodatkowych dla dzieci podzielonych na 3 poziomy zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w opariu o zestawy klokców LEGo Education, które dobierane są we względu na wiek dzieci. 


Każdy poziom zaawansowania trwa 1 semestr i składa się z 16 spotkań. Udział dziecka w zajęciach obejmuje:

  • 16 spotkań w semestrze odpowiednio do danych grup zajęciowych 45, 60 lub 90 minut 
  • w roku szkolnym realizujemy zajęcia w dwóch semestrach: zimowym (październik-styczeń) i letnim (luty-maj)
  •  każde dziecko pracuje w parze na którą przypada jeden zestaw klocków LEGO® Education 
  • opiekę pedagogiczną
  • na zakończeni – świadectwo ukończenia

Jeżeli Państwa dziecko chciałoby dołączyć do grupy już realizującej program, zmniejszymy opłatę za semestr proporcjonalnie do ilości pozostałych zajęć


 

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA? 

Zajęcia są propozycją przede wszystkim dla dzieci, które nie maja możliwości skorzystać z zajęć odbywających się w przedszkolu. Odbywają się stacjonarnie w naszym lokalu.
ADRES: Gliwice, ul. Daszyńskiego 144 

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Dzieci pracują w parach. Robotyka odbywa się raz w tygodniu i trwa pełną godzinę zegarową.Poprzez świetną zabawę dzieci konstruują i budują ruchome maszyny w oparciu o omówione mechanizmy, które wprawiane są w ruch za pomocą prostych ruchów lub silników. 

CO DAJĄ ZAJĘCIA? 

Na zajęciach dzieci mają możliwość poznać konstrukcje maszyn, rozszerzyć swoje umiejętności logicznego myślenia, rozbudzić wyobraźnie czy poćwiczyć zdolności manualne. Przekonujemy dzieci, że nauki ścisłe nie muszą być ani nudne ani trudne. Dzieci pracują w dwuosobowych grupach na jednym zestawie klocków. Uczą się poprzez to współpracy, podziału pracy, empatii i mają możliwość wspólnie rozwiązywać problemy. 

PŁATNOŚCI ZA ZAJĘCIA?

Zajęcia odbywające się stacjonarnie w naszym lokalu są zryczałtowane i płatne „z góry” miesiąca. Można wybrać wiele opcji zapisu dziecka. Najkrótszy czas uczestnictwa dziecka na zajęciach to jeden miesiąc. Nieobecności nie skutkują pomniejszeniem ceny za zajęcia. 

GRUPY ZAJĘCIOWE

6

simple machine 9689

Wiek: 3-4 lata
Czas zajęć: 45 minut
Koszt: 15 zł/zajęcie
Termin: czwartki 17:30
Miejsce: Gliwice, ul. Daszyńskiego 144 

Zajęcia na klockach LEGO Maszyny proste są przeznaczone dla dzieci najmłodszych. Budujemy na specjalnej serii zawierającej osie, koła przekładnie i wprawiamy w ruch zbudowane konstrukcje. 

SIMPLY 3

simple machine 9689

Wiek: 5 – 6 lat
Czas zajęć: 60 minut
Koszt: 20 zł/zajęcie
Termin: poniedziałki 17:30 – 18:30
Miejsce: Gliwice, ul. Daszyńskiego 144 

Zajęcia na klockach LEGO Maszyny proste są przeznaczone dla dzieci starszych. Budujemy na specjalnej serii zawierającej osie, koła przekładnie wzbogacone o zestaw silników POWER FUNCTION, dzięki którym wprawiamy w ruch zbudowane konstrukcje. 

lego41_6A0E0E60-EC90-11E5-B397061EFD4639D7

LEGO WeDo 2.0

Wiek: 6-8  lata 
Czas zajęć: 90 minut
Koszt: 40 zł/zajęcie
Termin: 
Grupa 1 – wtorki 17:30 – 19:00
Grupa 2 – środy 17:30 – 19:00
Miejsce: Gliwice, ul. Daszyńskiego 144 

Zajęcia na klockach LEGO WeDo to półtorej godziny świetnej zabawy, podczas której będziemy mogli zbudować swojego robota by potem wprawić go w ruch. Zestaw zawiera nie tylko standardowe klocki, ale również koła zębate, osie , czujniki i sprzęt elektroniczny,dzięki czemu zabawa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. 

ZAPISY NA ZAJĘCIA STACJONARNE Z ROBOTYKI 

 

Zapisy na zajęcia dodatkowe z robotyki dla dzieci odbywają się drogą mailową:  ROBOLUDZIK.BIURO@GMAIL.COM
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: robotyka, imię i nazwisko dziecka, wiek.

Pages: 1 2