Zajęcia dodatkowe dla dzieci
z wykorzystaniem klocków Lego® ! 

Oferujemy zajęcia z klockami konstruktywnymi, które przyczyniają się  są do wszechstronnego rozwoju dzieci.  Naszym cele jest przede wszystkich zachęcić dzieci do wspólnej zabawy.  
Nasz program przewiduje m.in. wzbudzanie kreatywności, rozwój wyobraźni dzieci oraz doskonalenie zdolności manualnych.  

ROBOTYKA DLA DZIECI

Głównym rodzajem aktywności dziecka jest zabawa i właśnie dzięki niej i przez nią najlepiej możemy stymulować i wspomagać jego wszechstronny rozwój. 

roboludzik

Dzieci na spotkaniach mają niepowtarzalną okazję budowania prostych i zaawansowanych ale zawsze ekscytujących modeli z klocków. Poprzez świadome kreowanie i rozbudzanie zainteresowań oraz stymulowanie rozwoju osobowości  w aspekcie kreatywności przyszłe zajęcia z nauk ścisłych będą dla dzieci łatwe i przyjemne, a skomplikowane zadania będą same wynikały z przeprowadzonych zajęć.

20190606_103505

PRZEDSZKOLA

Zabawa klockami LEGO to wspaniała przygoda, którą możemy zacząć już od najmłodszych lat. Nasze zajęcia dostosowane są do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Już 3-letnie dzieci świetnie radzą sobie z budowaniem ruchomych konstrukcji z użyciem instrukcji. 

NA ZAJĘCIACH BUDUJEMY ZAWSZE RUCHOMOWE KONSTRUKCJE W OPARCIU O MECHANIZMY PROSTE. 

Wiek: od 3 do 6 roku życia  

Grupa: maksymalnie do 20 uczestników  


Cena:

  • 3,4- latki – 30 minut – 60 zł miesięcznie  
  • 5,6- latki –  40 minut – 70 zł miesięcznie  
  • 6-latki – 60 minut – 100 zł miesięcznie

Cena zajęć uzależniona jest od zestawu, na którym pracują dzieci na zajęciach z robotyki.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

SZKOŁY

Klocki WeDo 2.0 to propozycja zajęć dla dzieci szkolnych. Z pomocą tego zesatwu wprowadzamy dziecko w świat budowania, konstruowania oraz programowania. Zajęcia z robotyki pozwalają dzieciom na naukę podczas świetnej zabawy. Dzieci na zajęciach mają okazję budować niezwykłe konstrukcje, które ożywiane są za pomocą programu. 

NA ZAJĘCIACH BUDUJEMY ZAWSZE RUCHOMOWE KONSTRUKCJE W OPARCIU O MECHANIZMY PROSTE. 

Wiek: od 7 do 10 roku życia  

Grupa: maksymalnie do 12 uczestników  

Cena:  60 minut – 100 zł miesięcznie

Cena zajęć uzależniona jest od zestawu, na którym pracują dzieci na zajęciach z robotyki.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

20190510_181412

KLOCKI LEGO

Zabawki z grupy LEGO to najwyższa jakoś klocków. Spełniają wszystkie krajowe i międzynarodowe wymagania. Materiały używane przez firmę LEGO noszą znak CE Unii Europejskiej. Znak ten oznacza gwarancję Grupy LEGO w zakresie zgodności produktu z Europejską Dyrektywą dotyczącą zabawek. Wytwarzane głównie z plastiku ABS, są bezpieczne dla dzieci. Materiał ten zapewnia także wyjątkowe właściwości w zakresie łączenia, połysku i stabilności kolorów.
roboludzik
Jesteśmy firmą mobilną, która oferuje prowadzenie zajęć głównie przedszkolach i szkołach
Dzieci nie muszą być przewożone w różne części miasta aby mogły skorzystać z zajęć dodatkowych.
Firma powstała z myślą stworzenia jakościowych zajęć dodatkowych, których głównym atutem byłyby klocki konstruktywne.
Stawiamy na indywidualne podejście do dziecka, dostosowanie stopnia trudności zajęć do grupy, rozbudzenia kreatywności i wyobraźni dziecka.  

DLACZEGO AKURAT LEGO®EDUCATION ? 

Bazujemy na oryginalnych klockach LEGO® Education, wyjątkowej serii przeznaczonej do nauki dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestawy LEGO to estetyczne i bezpieczne klocki, które idealnie nadają się jako wprowadzenie dla budowniczych.  Nie są to gotowe zestawy, które znają Państwo z supermarketów, ale specjalne zestawy dla ambitnych zawierające dużo różnorodnych kolorowych części, specjalnych kół, zębatek, przekładni, dzięki którym dzieci budując wykorzystują własną wyobraźnie, a nie składają gotowe moduły. 

Robotyka dla dzieci?

Jeżeli chce wiedzieć jak wyglądają nasze zajęcia z robotyki, na jakich klockach pracują dzieci oraz jakie mechanizmy działania przyczyniają się do wprawienia konstrukcji w ruch, koniecznie przejdź tutaj: