PAKIET MINI

W tym pakiecie zapraszamy dzieci do wspólnych zabaw i gier ruchowych. Przyjęcie trwa całe dwie godziny zegarowe i prowadzone jest przez profesjonalną animatorkę. Podczas świetnej zabawy, dzieci biorą udział w wielu zabawach, konkursach i grach. Mają przy tym możliwość wcielenia się w swoje ulubione postaci z bajek  poprzez malowanie twarzy oraz modelowanie balonów. Nie zabraknie również zabawy chustą animacyjną, która jest doskonałą zabawą angażującą wszystkie dzieci.

Podstawa pakietu:

Cena: 300 zł
Pakiet: bez klocków 
Czas: 2 h
Atrakcje: 
Scenariusz zajęć dostosowany do uczestników
Gry i zabawy ruchowe
Malowanie buzi
Modelowanie balonów
Zabawy z chustą animacyjną

Orientacyjny przebieg przyjęcia urodzinowego:

  1. Przywitanie gości i zaproszenie do wspólnej zabawy.
  2. Integracja gości, poznawanie swoich imion, gry i zabawy integracyjne.
  3. Zabawy według wybranego scenariusza urodzin
  4. Posumowanie urodzin, rozdanie dyplomów, zabawa na pożegnanie.

SCENARIUSZE PRZYJĘCIA URODZINOWEGO

winter-1944071_640

Bajkowe

Dzieci będą miały niepowtarzalną okazje wcielić się w ulubioną postać z bajki poprzez nadanie magicznego imienia i umalowaniu twarzy. Ponadto będą brały udział z bajkowych konkursach i starać się odkryć ukryty skarb. Oprócz modelowania balonów czeka na dzieci rozwiązywanie zagadek, rozpoznawanie piosenek z bajek, tak by na końcu zabawy być przygotowanym na udział w wielkim quizie bajkowym.

human-741072_640

INDIAŃSKIE

Jak na prawdziwych Indian przystało nadamy sobie niepowtarzalne imiona i wymalujemy własne barwy na twarzach. Zbudujemy także swoje tipi i wymodelujemy balonowe koniki. Nauczymy się prawidłowo wykonać taniec deszczu i odpowiednio skradać aby móc wziąć udział w polowaniu na bizony.

child-1533004_640

MUZYCZNO – TANECZNE

Przeniesiemy się wspólnie do zaczarowanej krainy muzyki i tańca. Będziemy brać udział w wielu zabawach i konkurencjach z udziałem muzyki. Posłużą nam do tego nie tylko balony i gazety, ale także krzesełka i kij! Będziemy mogli się wykazać znajomością podstawowych kroków tanecznych i udoskonalić poczucie rytmu.

captain-hook-1385541_640
PIRACKIE

Weźmiemy udział w prawdziwej pirackiej morskiej wyprawie. Przemienimy się w prawdziwych piratów, pomagając sobie przy tym odpowiednimi imieniem i malowaniem buzi. Stworzymy własną balonową szablę i wyruszymy w poszukiwaniu skarbu na bezludną wyspę. By móc wyruszyć na niebezpieczne wody zbudujemy własny statek, wywiesimy flagę i nauczymy się żyć w morskim świecie. Na koniec naszej przygody staniemy do ostatecznej pirackiej próby by móc pasować się na prawdziwego pirata.

map-846083_640
POSZUKIWACZE SKARBU

Bycie odkrywcą nie jest łatwe. Aby tego dokonać trzeba wykazać się siłą i sprytem. Naszym celem będzie znalezienie ukrytego skarbu, którego odnalezienie jest możliwe tylko i wyłączenie poprzez bezbłędne wykonanie zadań, które staną nam na drodze. Będzie też czas na rozwiązanie szeregu zagadek i łamigłówek.

hawaje
HAWAJSKIE

Będziemy mieli okazję przenieść się na egzotyczne hawajskie wyspy, na których będziemy brać udział w niezapomnianym tańcu LIMBO i stoczymy walkę o mango. Ponad to stworzymy własne hawajskie stroje i umalujemy buzie. Aby mieć pewność, że przenieśliśmy się w odpowiednie miejsce zbudujemy własne palmy.

tree-979264_640

NA ZAMKU

Udamy się w zaczarowany świat księżniczek i rycerzy, Wspólnie wyruszymy na wielki bal na zamku by doskonale bawić się w królewskim towarzystwie. Rycerze będę tworzyć własne miecze aby móc pokonać strasznego smoka i stanąć do walk rycerzy. Oprócz tworzenia własnych koron, księżniczki będą brały udział w specjalnym zadaniu, które dam nam odpowiedź, która z nich jest prawdziwa. Na koniec zarówno damy i rycerze wezmą udział w pasowaniu, będą musieli przejść próbę mądrości, odwagi/delikatności jak i wykonać poprawnie zadanie.

dinosaurs-1385524_640
DINO URODZINKI

Przeniesiemy się w odległe czasy epoki dinozaurów by móc poznać ich świat. Przejdziemy ich śladami w poszukiwaniu miejsc nadających się na zorganizowanie wykopalisk. Dzięki malowaniu twarzy wcielimy się w rolę prawdziwych odkrywców, biorących udział w konkurencjach wymagających dużej odwagi i sprawności. Stworzymy także swoje balonowe dinozaury i odtworzymy duży wybuch wulkanu.